کتاب آزمایشگاه خانگی علوم

کتاب آزمایشگاه خانگی علوم

درباره این کتاب:
بدون تجربه کردن نمی توان علوم تجربی را آموخت!
در حالی که امروزه در تمامی جوامع علمی و صنعتی جهان، تاکید بر استفاده از آزمایشگاهها و وسایل کمک آموزشی در هنگام ارائهی مطالب علمی، در حال افزایش است، متاسفانه در مدارس و حتی دانشگاههای ما، شاهد آنیم که هر روز نقش و اهمیت آزمایش و آزمایشگاهها، کمرنگ‌تر میشود. و این بدان معناست که ما هر روز از آموزش خلاق و مؤثر دورتر می‌شویم.
در این چند سال افتخار این را داشتم تا از محضر بسیاری از اساتید و معلمان بزرگ و نامدار کشور بهرهمند گردم. در مصاحبت با این بزرگان و نیز نظرسنجی های بعمل آمده از بسیاری از معلمان، به این نتیجه رسیدیم که مهمترین دلایل کمرنگ شدن آزمایشگاه در آموزش کشور این موارد میباشد: کمبود بودجه و کمبود زمان
لذا تصمیم گرفتیم تا منبعی از آزمایشات بسیار جذاب و هیجان انگیز علمی، که با سادهترین وسایل و در کمترین زمان قابل اجرا باشد را گردآوری و ترجمه کنیم.
در این کتاب که در واقع گلچینی از مجموعه «آزمایشگاه خانگی استیو» میباشد، شما شاهد ۳۳آزمایش جذاب علمی می‌باشید که برای اجرای آن به هیچ وسیله آزمایشگاهی نیاز نداشته و بسیار سریع و به سادگی میتوانید در کلاس و حتی خانه اجرا کنید.
در پایان از تمامی شما عزیزان خواهشمندم که با معرفی این کتاب به سایر دوستان، ما را در مسیر ترویج و اعتلای آموزش خلاق فیزیک در کشور یاری کنید.
با تشکر
محمد علیزاده

دانلود

🌟💡 یک پیشنهاد ویژه برای شما:

مطلب فوق از مجموعه “آزمایشگاه خانگی علوم” تهیه شده، شما می‌توانید مجموعه کامل را با کلیک بر لینک مقابل مشاهده کنید.

telegram-bar